Darbostogos sodyboje prie Vilniaus – idealus pasirinkimas norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio ir atgauti energiją. Įsikūręs vos už kelių dešimčių kilometrų nuo Lietuvos sostinės, šis poilsio būdas leidžia mėgautis gamtos ramybe, neprarandant ryšio su miesto patogumais.

Sodybos prie Vilniaus yra puikiai pritaikytos darbostogoms – čia galima rasti patogias darbo erdves su interneto ryšiu, kurios leidžia produktyviai dirbti nuotoliniu būdu. Tuo pačiu, gamtos apsuptyje atsiranda galimybė atsipalaiduoti ir atsijungti po darbo dienos.
Aktyviam laisvalaikiui sodybos siūlo įvairias pramogas: nuo dažasvydžio ar lazerių žaidimo iki žvejybos ir maudynių pirtyje su kubilu. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori sustiprinti savo fizinę sveikatą ir atgauti vidinę pusiausvyrą.
Nepamirškite, kad darbostogos sodyboje – tai ne tik galimybė dirbti kitoje aplinkoje, bet ir puikus būdas patirti naujų įspūdžių, susipažinti geriau su kolegomis. Tai puiki proga atsijungti nuo kasdienių rūpesčių ir mėgautis ramybe bei kokybišku laiku su kolegomis.
Rinkitės darbostogas sodyboje prie Vilniaus ir atraskite naują būdą derinti darbą bei poilsį!

  • Privati teritorija tik jūsų komandai
  • Pusryčiai, pietūs, vakarienė, kavos pertraukėlės
  • Patikimas interneto ryšys
  • Nakvynė
  • Konferencijų salė
  • Aktyvios pramogos

0 Comments

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Previous reading
Pasiruošę Kalėdoms? Išbandykite mūsų Kalėdinį įmonės vakarėlį sodyboje prie Vilniaus!
Next reading
Sodybos Nuoma Gimtadienio Šventei Lauke