Mūsų sodyba, esanti Vilniaus rajone, yra puikus pasirinkimas! Čia, ramioje ir žavingoje gamtos apsuptyje, galėsite ne tik atitrūkti nuo kasdienio miesto šurmulio, bet ir išbandyti įtraukiančią dažasvydžio pramogą.


Sodyba pasižymi jaukiais ir moderniai įrengtais nameliais, kurie tinka tiek šeimos atostogoms, tiek draugų susibūrimams arba įmonių renginiams. Čia rasite viską, ko reikia patogiam poilsiui: erdvias miegamojo ir poilsio zonas, pilnai įrengtą virtuvę, lauko terasą su vaizdu į gamtą.
Bet tikra sodybos atrakcija – tai organizuojami dažasvydžio mūšiai. Tai puiki pramoga tiek suaugusiems, tiek jaunimui, suteikianti adrenalino, azarto ir neįkainojamų emocijų. Mūsų dažasvydžio aikštelė prie Vilniaus yra saugi ir gerai įrengta, o profesionalūs instruktoriai užtikrins, kad žaidimas būtų ne tik linksmas, bet ir saugus.


Sodyba taip pat siūlo ir kitas pramogas: šratasvydį, lazerių žaidimą, kepsnių zonas ir pirtį su kubilu. Tai puiki vieta atsipalaiduoti ir mėgautis gamta, nepaliekant Vilniaus rajono.
Nepamirškite, kad mūsų sodyba yra puikiai pasiekiama iš Vilniaus, tad tai idealus pasirinkimas tiek trumpoms išvykoms, tiek ilgesniam poilsiui. Laukiame jūsų mūsų sodyboje, kur gamtos grožis ir įdomios pramogos susijungia į nepakartojamą patirtį!

 

0 Comments

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Previous reading
Dažasvydžio Pramoga Vaikams Vilniuje: Saugi ir Smagi Veikla Visai Šeimai
Next reading
Sodybos Nuoma Prie Vilniaus Bernvakariui – Dažasvydis ir Šratasvydis