Laukinės gamtos apsupta sodyba - puiki viena poilsiui ar vakarėliui

Sodyba Mileikiai įsikūrusi tik 30 minučių kelio, nuo Vilniaus centro. Mėgaukitės visišku privatumu ir ramybe. Sodyboje galėsite išsimaudyti tvenkinyje, pasideginti, išsikepti ant laužo gardžių patiekalų. Sutemus pasimėgaukite pirties ir kubilo malonumais. Pavargę pailsėkite patogiuose nameliuose tarp pušų. Sodyboje Mileikiai rasite viską, ko reikia Jūsų poilsiui ar vakarėliui!

Mileikių sodyba - mūsų galimybės

000
Poilsiui gamtoje svečių
00
Erdvė vakarėliui svečių
00
Nakvynė vasaros metu
00
Nakvynė žiemos metu
00000
Sodybos plotas m²

Sodybos aplinka - apsupta pušyno ir miško

Teritorija yra visiškai privati. Tvenkinys su tilteliu maudynėms karštą vasaros dieną. Išpuoselėta ir prižiūrėta aplinka. Sodyboje viskas sukurta, tam kad mūsų svečiai galėtų atsipalaiduoti ir gerai praleisti laiką.

Poilsio namukai - Gamtos apsuptyje

Siūlome, šiuolaikiškus ir jaukius poilsio namelius ant tvenkinio kranto. Kiekvienas jų turi terasą su nuostabiu gamtos vaizdu. Namelyje gali ilsėtis iki 4 žmonių. Vienu metu galime apgyvendinti iki 20 poilsiautojų.

Pirties namas - Ideali vieta poilsiui ar vakarėliui

Jūsų šventei ar poilsiui organizuoti siūlome skandinaviško stiliaus pirtį bei nedidelę jaukią pobūvių salę. Čia galėsite puikiai praleisti laiką, atšvęsti gimtadienį, bernvakarį, mergvakarį ar tiesiog maloniai atsipalaiduoti po aktyvios veiklos, surengti draugų susitikimą. Šiame namuke įrengta pirtis, kubilas su povandeninėmis srovėmis, salytė vakarėliui ir erdvi terasa su lieptu į tvenkinuką..

Kupolas - Moderni ir išskirtinė vieta jūsų šventei

Mileikių parke juos turime net tris.
Pirmasis 8 metrų skersmens. Įrengtas prie pramogų aikštelių. Šis kupolas puikiai tinka vakarėliams didesnėms kompanijom iki 40 žmonių. Yra garso, vaizdo aparatūra, šviesos efektai, židinys. Tinkamas linksmintis ištisus metus.
Antrasis kupolas 5 metrų skersmens. Įrengtas šalia sodybos, ant tvenkinio kranto. Puikiai tinka norintiems pailsėti, pasidaryti BBQ ar pasidaryti nedideli vakarėli iki 15 žmonių. Kupolas nuomojamas tik šiltuoju metų laiku.
Trečiasis 6 metrų skersmens. Puikiai tinka norintiems surengti vaikų gimtadienį, pasidaryti BBQ. Šalia kupolo įrengta vaikų žaidimų aikštelė. Tinkamas linksmintis iki 20 žmonių.

Lauko pavėsinė - Jaukiam poilsiui gamtoje

Pavėsinė stovi ant tvenkinio kranto. Puikiai tinka norintiems pailsėti, pasideginti, pasidaryti BBQ, ar kokteilių vakarėlį. Erdvė tinkama linksmintis iki 25 žmonių.